Hakkımızda

Yolda Olmanın Bilinciyle !

33 yıldır devam eden bu kutlu yürüyüşün bir halkası olmamız dolayısıyla büyük bir heyecan yaşıyoruz. İmam Hatip davasının hangi zorlu koşullardan buraya gelindiğinin bilinciyle üstümüze düşen vazifenin hakkını vermeye gayret gösteriyoruz.

Bizden önceki büyüklerimizin dert ettiği her mesele omuzlarımıza yüklenmiş büyük bir emanettir. Bu büyük ve kıymetli emanetin sorumluluğuyla ufkumuzu belirliyor ve atacağımız her adımın hakka, hakikate ve adalete isabet etmesi için Alemlerin Rabbinden yardım niyaz ediyoruz.

Yaptıklarımız kadar yapmadıklarımızdan da sorumlu tutulacağımızın şuur ve şiarıyla, tüm enerjimizi, bulunduğumuz her ortamda bir ve beraber olmanın dirliğine, kardeşlik hukukunun sarsılmaz güvenine harcayacağız. Yıkılmışsa inşa edecek, düşmüşse kaldıracak, dağılmışsa, toplayacağız. Yaptığımız her faaliyetin temeline Hakk’ın rızasını koyacağız. KİHMED Yönetimi olarak başta büyüklerimiz olmak üzere, bize destek veren dost ve gönüldaşlarımıza şükranlarımızı sunuyor, birlik ve beraberliğimizin birbirine kenetlenmiş tuğlalar kadar sağlam ve daim olmasını diliyoruz.

Gayret bizden tevfik ALLAH’tan…

Ali KÜÇÜKKESKİN

KİHMED Yönetim Kurulu Başkanı

Kocaeli İmam Hatip Mezunları Derneği Resmi Web Sayfasıdır. Bütün Hakları Saklıdır.
Cedit Mah. Bulutlu Sok. No:9/7 İzmit / KOCAELİ • Tel: 0 262 321 02 320 / 324 16 71 • bilgi@kihmed.org