Geleneksel Mezunlar Günü ve İftar Programımız

KİHMED olarak geleneksel mezunlar günü ve iftar programımızı Sekapark Kültür Alanında bulunan dernek merkezimizin bahçesinde gerçekleştirdik.

       Mezun ve mensuplarımızın yoğun katılımıyla samimi ve duygu dolu bir atmosferde gerçekleştirilen iftar programımıza Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız, Mezunumuz Sn. Fikri IŞIK, Kocaeli Milletvekilimiz ve mezunumuz Sn. M. Akif YILMAZ, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekilimiz Sn. Zekeriya ÖZAK, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterimiz Sn. Tahir BÜYÜKAKIN, Saadet Partisi İl Başkanımız ve mezunumuz Sn. Sinan EJDEROĞLU, Saadet Partisi İzmit İlçe Başkanımız ve mezunumuz Sn. Zafer MUTLU, Saadet Partisi Derince İlçe Başkanımız Sn. Halil KAYIN ve çok sayıda misafirimiz teşrif ettiler. Programımıza katılan misafirlerimiz eski hocalarımız ile hasret giderdiler. Anılarını tazeleme fırsatı buldular.

        Mezun misafirerimiz yıllardır görüşemedikleri sıra arkadaşları ile bir araya gelerek vir ve beraber olmanın resmini çizdiler. Hanım misafirlerimizinde yoğun katılımıyla gerçekleştirilen iftar programımızın ardından misafirlerimiz Kurra Hafız Recep ÇALIŞKAN hocamız ile Kadir DALCA hocamız ve ekibi eşliğinde ender usulü teravih namazını eda ettiler. Uzun muhabbet sofraları ve çay ikramımız ile biraraya gelen misafirlerimiz yine unutulmaz bir gece yaşadılar. Bir sonraki mezunlar günümüzde buluşmak temennileri ile gecemizi sonlandırdık.

          Programımızda ağırlama imkanı bulduğumuz tüm misafirerimize, programın hazırlanmasında büyük gayretleri olan yönetim kurulumuza ve emeği geçenlere teşekkürlerimizi sunuyoruz.   KİHMED YÖNETİM KURULU

Kocaeli İmam Hatip Mezunları Derneği Resmi Web Sayfasıdır. Bütün Hakları Saklıdır.
Cedit Mah. Bulutlu Sok. No:9/7 İzmit / KOCAELİ • Tel: 0 262 321 02 320 / 324 16 71 • bilgi@kihmed.org