PEYGAMBERİMİZİN SEVGİSİ SALONU TAŞIRDI

KUTLU DOĞUM GECESİNDE BULUŞTUK.

KİHMED Hanımlar Komisyonumuzun Kutlu Doğum Haftası nedeniyle düzenlediği, Kutlu Doğum Gecesinde Peygamber Efendimizin (S.A.V.) dünyaya teşrifleri dualar ve ilahilerle anıldı. Misafirlerimiz salona sığamadılar.

Evliya Çelebi İmam Hatip Ortaokulu, İbni Sina İmam Hatip Ortaokulu ve Nuh Çimento İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerimizin hazırladığı, KİHMED Hanımlar Komisyonumuzun öncülüğünde, İzmit İlçe Müftülüğü, İlim Yayma Cemiyeti, TÜGVA ve Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisinin desteği ile Süleyman Demirel Kültür Merkezinde icra edilen programda İmam Hatip Ortaokulu Peygamberimizin (S.A.V.) Kutlu Doğumunu kutladılar. Programa İzmit Kaymakamı Sn. Ersin EMİROĞLU, Kandıra Belediye Başkanı Sn. Ünal KÖKEN, İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Ali Osman KARABAYIR, İzmit İlçe Müftümüz Sn. Abdülkadir KEŞVELİOĞLU, Ak Parti Milletvekili Adayları Sn. M. Akif YILMAZ ve Sn. Sami ÇAKIR ile çok sayıda misafir katıldı.

Kutlu Doğum programına katkıda bulunan İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, tasavvuf konseri ve şiirleriyle izleyenlerden büyük beğeni kazandı. Öğrencilerimizin başarısı takdirle karşılandı. Öğrencilerimizin ilahi ve naatlardaki içtenliği Peygamberimize (S.A.V.) olan sevgilerini gösterirken, duygu dolu anlar yaşandı.

Kocaeli İmam Hatip Mezunları Derneği Resmi Web Sayfasıdır. Bütün Hakları Saklıdır.
Cedit Mah. Bulutlu Sok. No:9/7 İzmit / KOCAELİ • Tel: 0 262 321 02 320 / 324 16 71 • bilgi@kihmed.org