Türkiye İmam Hatip Okulları Meclis Başkanları Kurultayı Tamamlandı

Türkiye İmam Hatip Okulları Meclis Başkanları Kurultayımızı Kocaeli Büyükşehir Belediyemizin katkıları ve GENÇ ÖNDER ekibinin üstün gayretiyle tamamladık.

500 İmam Hatip Okulu Meclis Başkanının katılımıyla gerçekleştirilen Kurultayımıza İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcısı Sn. Bilal ERDOĞAN, Başbakan Yardımcımız Sn. Fikri IŞIK, Milli Eğitim Bakanımız Sn. İsmet YILMAZ, Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Osman Aşkın BAK, Kültür ve Turizm Bakanımız Sn. Numan KURTULMUŞ,Kocaeli Valimiz Sn. Hüseyin AKSOY, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. İbrahim KARAOSMANOĞLU, Kocaeli Milletvekillerimiz Sn. Radiye Sezer KATIRCIOĞLU ve Sn. Zeki AYGÜN, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Sadettin HÜLAGÜ ile Kocaeli İl Protokolü, Sivil Toplum Kuruluşu Başkan ve Temsilcileri teşrif ettiler.

Kurultay boyunca ÖNDER Genel Başkanımız Halit BEKİROĞLU, Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif YILMAZ, Küçükçekmece Milli Eğitim Müdürü Cemal YILMAZ, Eğitimci Yusuf ÖCALAN, İstanbul Üniversitesi Teknopark Genel Müdürü Yasin EROL, Yard. Doç. Dr. Muhammed Ubeydullah ÖZTABAK, Yükseköğretim ve Yurtdışı Eğitim Genel Müdürü Bülent ÇİFTÇİ ve Maarif Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet TÜRKBEN sunumlarını gerçekleştirdiler.

Sunumların yanı sıra İl Öğrenci Meclis Başkanlarımız Örnek Projelerini anlattılar.

Her anı dolu dolu geçirilen Kurultayımız güzel hatıralarla ve muhabbetle sona erdi.

Geleceğin Öncülerine İlahi Kelimatullah davasında ÖNDER olabilme duasıyla…

Kocaeli İmam Hatip Mezunları Derneği Resmi Web Sayfasıdır. Bütün Hakları Saklıdır.
Cedit Mah. Bulutlu Sok. No:9/7 İzmit / KOCAELİ • Tel: 0 262 321 02 320 / 324 16 71 • bilgi@kihmed.org