Büyük Lider Bilge Kral Aliya İzzet Begoviç

“Büyük Lider, Bilge Kral Aliya İzzet Begoviç” in hayatına ve ideallerini konu alan fotoğraf sergimizin açılışını; İzmit Belediye Başkanımız Dr. Nevzat DOĞAN, Kocaeli İl Müftümüz Yusuf DOĞAN, İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ömer AKMENŞEN, Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Ali KORKMAZ, Saadet Partisi İzmit İlçe Başkanı Samet GÜRSOY İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şube Başkanı Feyzi UTAŞ, Anadolu Gençlik Derneği Başkanı Mustafa CEBECİ, Gökkuşağı Derneği Başkanı Adnan ŞENYURT, Kocaeli Öncü Gençlik ve Spor Kulübü Başkanımız Ali KÜÇÜKKESKİN, TÜGVA Kocaeli Temsilcisi Yusuf YAZICI, Kahramanmaraşlılar Derneği Başkanı Enis GÖÇER, KİHMED eski Başkanı Zafer SEVİL ve çok değerli misafirlerimizin katılımıyla gerçekleştirdik.

İnsanlığın kör ve sağır olduğu bir çağda davası için verdiği mücadele ve kararlılığıyla tüm ümmete örnek bir lider olan; Bilge Kral Aliya’ yı rahmetle ve minnetle anıyoruz.

Fotoğraf Sergimiz tüm ilçelerimizde, İmam Hatip Okullarımızda sergilenerek öğrencilerimize Aliya İzzet Begoviç ve davası anlatılacak.

Kocaeli İmam Hatip Mezunları Derneği Resmi Web Sayfasıdır. Bütün Hakları Saklıdır.
Cedit Mah. Bulutlu Sok. No:9/7 İzmit / KOCAELİ • Tel: 0 262 321 02 320 / 324 16 71 • bilgi@kihmed.org