KİMHED, TÜGVA’ya gitti

KİHMED yöneticileri, TÜGVA Kocaeli Şubesi Başkanlığı’na seçilen Yusuf Yazıcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

Kocaeli İmam Hatip Liseleri Mezunları ve Mensupları Derneği (KİHMED) Yönetimi, Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Yamak başkanlığında, aynı zamanda KİHMED Yönetim Kurulu üyesi olan ve TÜGVA Kocaeli Şubesi Başkanlığı’na seçilen Yusuf Yazıcı’yı İzmit Kadıköy Mahallesi’nde bulunan vakıf merkezinde ziyaret etti. KİHMED yönetimini TÜGVA Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte ağırlayan Yusuf Yazıcı, başkanlık görevini devralmasının ardından ilk ziyareti gerçekleştiren KİHMED Yönetimi’ne teşekkür etti.

 

GENÇLERİMİZİN DİMAĞLARIYLA OYNANIYOR

Ziyarette kısa bir konuşma yapan TÜGVA Şube Başkanı Yusuf Yazıcı, “Günümüzde gençliğin nasıl bir dezenformasyona maruz kaldığına yakından  şahit oluyoruz. Birçok noktadan gençlerimizin dimağlarıyla oynanıyor. Gençlerimiz arasında bilinç kaymaları meydana geliyor. Kötü alışkanlıklar edinme konusunda savunmasız bir hale geliyorlar ve maalesef ailelerimiz çocuklarını, gençlerimizi korumada çaresiz kalıyorlar” ifadelerini kullandı.

 

BİR VE BERABER ÇALIŞACAĞIZ

KİHMED Başkanı Sabahattin YAMAK ise konuşmasında özetle, “Gençliğe hizmet alanında Kocaeli’deki iki önemli kurum olan KİHMED ve TÜGVA kendisini yakından tanıdığımız Yusuf Yazıcı başkanlığında, bayrağı daha yukarı taşımak adına her daim güç birliği halinde olacaktır. TÜGVA Kocaeli Şube Başkanlığı’na seçilen Yusuf Yazıcı kardeşimize bu önemli görevinde başarılar diliyor, tüm çalışmalarda önceden olduğu gibi bir ve beraber çalışacağımızı beyan ediyoruz” dedi.

http://www.mansetkocaeli.com/kategori/guncel/haber/kimhed-tugvaya-gitti/83730

 

Kocaeli İmam Hatip Mezunları Derneği Resmi Web Sayfasıdır. Bütün Hakları Saklıdır.
Cedit Mah. Bulutlu Sok. No:9/7 İzmit / KOCAELİ • Tel: 0 262 321 02 320 / 324 16 71 • bilgi@kihmed.org